Ми пишаємось нашим героєм-земляком!

31 березня у Червонопромінському НВК відбулася зустріч учнів, вчителів та працівників закладу з учасником АТО Кідоном Романом.

Зустріч відбулася у теплій, дружній атмосфері. Присутні з цікавістю слухали розповідь односельця про сурові будні та справжній героїзм своїх побратимів, що і досі стоять на захисті демократіїї нашої суверенної та незалежної держави. Роман Анатолійович розповів про своє поранення, довге лікування та реабілітацію у Польщі. Про його героїчну службу в зоні АТО свідчить нагорода – орден «За Мужність» ІІІ ступеня. Учні висловили глибоку вдячність та шану земляку за мужність, за силу волі і витривалість. Роман Кідон є справжнім прикладом патріотизму для всіх.

Після цєї зустрічі у дітей залишилася віра у краще майбутнє України і нестримне бажання бути схожими на тих, хто зараз захищає суверенітет, свободу і цілісність нашої держави.

Дата: 01.04.2015    Всі новини розділу →