Голова Снігурівської райдержадміністрації Тетяна Твардовська представила досягнення району на європейському кластерному семінарі для координаторів РРЦГ Кіровоградської, Миколаївської, Херсонської та Одеської областей. Також відвідала Красносільську об’єднану громаду в Комінтернівському районі Одеської області, де на практиці ознайомилася з аспектами створення і роботи ОТГ. Тема добровільного об’єднання, децентралізації - найбільш жива та хвилююча: обговорювали питання створення ОТГ, фінансування, кадрових змін та створення ресурсних центрів в нових об’єднаних громадах.

Дата: 10.06.2016    Всі новини розділу →

16.12.2018